Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Humavit Morwa biała 180 tabletek

Cena brutto 22,90 zł

Dodaję sztuk(ę)

Humavit Morwa biała zmniejsza przyswajanie cukrów, wspomaga odchudzanie.

Liście morwy białej (Morus alba) zawierają substancje hamujące działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład węglowodanów w organizmie (ograniczające metabolizm cukrów złożonych w glukozę). Dzięki temu część węglowodanów przechodząc przez jelita pozostaje niestrawiona i wydalana z organizmu, co w efekcie prowadzi do ograniczenia wchłanianie glukozy przez organizm i uzyskania niższego poziomu cukru we krwi po posiłkach. Pomaga to w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie, redukując do 35% wchłaniania kalorii po posiłkach oraz zapobiega lub łagodzi przebieg cukrzycy typu II. Dodatkowo związki zawarte w morwie białej wpływają na obniżenie poziomu trójglicerydów, jak również "złego" cholesterolu LDL, podczas gdy poziom "dobrego" cholesterolu HDL ulega podwyższeniu.

Dzięki tym wyjątkowym właściwościom preparat z morwą białą polecany jest w szczególności osobom chorym na cukrzycę insulinoniezależną oraz zmagającym się z nadwagą.

Właściwości:
Preparat uzupełnia codzienną dietę w substancje stabilizujące poziom glukozy we krwi oraz wpływające na po-posiłkowe przyswajanie cukru. Składniki preparatu wspomagają proces odchudzania.

Suplement diety. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
Nie zastępuje zdrowego stylu życia.

  • Skład składnik czynny: liść morwy białej (Morus alba) oraz celuloza mikrokrystaliczna (nośnik), skrobia ziemniaczana, fosforan triwapniowy (stabilizator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca)
  • Dawkowanie 3 razy dziennie po 2 tabletki przed posiłkiem. Popijać wodą.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Opakowanie
  • Postać tabletki
  • Przeciwwskazania Nie zaleca się stosowania produktu w ciąży i w okresie karmienia.
  • Uwagi Preparat przeznaczony dla dorosłych.Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Wartość odżywcza Przeciętna zawartość składnika wykazującego efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu (6 tabletek):Morwa biała - 720 mg
  • Zawartość 180 tabletek á 0,40 g
  • Termin realizacji 1-3 dni

Koszyk

produkt jest pusty